Q-2U0450001001M
Description
SMA-SJB/SMPM-SJB G178 1M
DataSheet
Q-2U0450001001M PDF
Part Status:Active
Style:SMA to SMPM
1st Connector:SMPM Jack
2nd Connector:SMA Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:39.4" (1.0m) 3.3'
Cable Type:RG-178
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz