Q-2S056000H018I
Description
SMA-RJB/TNC-SP G142 18I
DataSheet
Q-2S056000H018I PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:18.00" (457.20mm)
Cable Type:RG-142
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:11 GHz