Q-2P03I0005002M
Description
SMA-RJB/SMB-RJ G316 2M
DataSheet
Q-2P03I0005002M PDF
1st Connector:SMA Jack, Right Angle
2nd Connector:SMB Jack, Right Angle
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:78.7" (2.0m) 6.6'
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz