Q-32039000M048I
Description
SMA-SJB/SMA-RP LMR24 48I
DataSheet
Q-32039000M048I PDF
1st Connector:SMA Jack
2nd Connector:SMA Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:LMR 240
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz