Q-3F04O000H024I
Description
SMA-SP/TNC-SJB G142 24I
DataSheet
Q-3F04O000H024I PDF
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:TNC Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:24.00" (609.60mm)
Cable Type:RG-142
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:11 GHz
Color:-
Features:Bulkhead, Shielded
Operating Temperature:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
Q-7201X0008018I
Q-7201X0008018I
SMA-SJ/N-SJB RG58 18I
CBL ASSY 2.92MM PLUG-PLUG 9"
TNC RIGHT ANGLE PLUG TO TNC STRA
BT2HTI
BT2HTI
INSTALLATION TOOL, MS STRAP, LEV
Q-3F04O000H024I
Q-3F04O000H024I
SMA-SP/TNC-SJB G142 24I
SC-05-80J
SC-05-80J
COMMON MODE CHOKE 8MH 4A 2LN TH
NJW4301M
NJW4301M
IC BRIDGE DRIVER 2CH 4V 30-SDMP