DH-20G50009
Manufacturer
CviLux
VIGOR # :
Description
1.13UFL-SMA FEMALE, 50MM
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
DH-20G50009 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Style:-
1st Connector:-
2nd Connector:-
1st Contact Gender:-
2nd Contact Gender:-
Length:-
Cable Type:-
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:-
Frequency - Max:-
Color:-
Features:-
Operating Temperature:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
Q-2S02J000H012I
Q-2S02J000H012I
SMA-RJB/N-SP G142 12I
Q-2V01100031.5M
Q-2V01100031.5M
SMA-SJ/MCX-SJ G174 1.5M
Q-2Y03P0008018I
Q-2Y03P0008018I
SMA-SJB/SMB-SJ RG58 18I
LK162A-4T-WB
LK162A-4T-WB
LCD MOD 32DIG 16X2 TRANSMISV WHT
ENVOY AC-OC (500A)
ENVOY AC-OC (500A)
CURR SENSE XFMR 500A IN-LINE
FC7BSBBGM6.0-T2
FC7BSBBGM6.0-T2
CRYSTAL 6MHZ 12PF SMT