Q-3704M000D018I
Description
SMA-RP/TNC-SJB LMR19 18I
DataSheet
Q-3704M000D018I PDF
2nd Contact Gender:Female
Length:18.00" (457.20mm)
Cable Type:LMR 195
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz