CONREVSMA005-C08.5
Manufacturer
Linx Technologies
VIGOR # :
Description
CBL ASSY RPSMA RG174 8.500"
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
CONREVSMA005-C08.5 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Style:RP-SMA to Cable
1st Connector:RP-SMA Jack
2nd Connector:Cable (Round)
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:-
Length:8.500" (215.90mm)
Cable Type:RG-174
Cable Impedance:50 Ohms