Q-330790001009I
Description
SMA-RP/AMC-RP G178 9I
DataSheet
Q-330790001009I PDF
Part Status:Active
Style:AMC4 to SMA
1st Connector:SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:AMC4 Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:9.000" (228.60mm)
Cable Type:RG-178
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz