A-1PA-137-120B2
Description
CBL ASSY UMCC PLUG-PLUG 4.750"
DataSheet
A-1PA-137-120B2 PDF
2nd Contact Gender:Female
Length:4.750" (120.65mm)
Cable Type:1.37mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz
Color:Black
Features:Shielded
Operating Temperature:-40°C ~ 90°C