Q-3G067000M024I
Description
SMA-SP/SMA-SP LMR24 24I
DataSheet
Q-3G067000M024I PDF
Part Status:Active
Style:RP-SMA to SMA
1st Connector:RP-SMA Plug
2nd Connector:SMA Plug
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:24.00" (609.60mm)
Cable Type:LMR 240
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz