Q-35007000R.75M
Description
SMA-RP/BNC-SJB G316D 0.75M
DataSheet
Q-35007000R.75M PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:29.53" (750.00mm)
Cable Type:RG-316 DS
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:2 GHz