Q-6801U0005003I
Description
SMA-SP/N-SJB G316 3I
DataSheet
Q-6801U0005003I PDF
Part Status:Active
Style:RP-SMA to N-Type
1st Connector:RP-SMA Plug
2nd Connector:N-Type Jack
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:3.000" (76.20mm)
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz