Q-3501K000R084I
Description
SMA-RP/MMCX-SJB G316D 84I
DataSheet
Q-3501K000R084I PDF
Part Status:Active
Style:SMA to MMCX
1st Connector:SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:MMCX Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:84.0" (2.1m) 7.0'
Cable Type:RG-316 DS
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz