R-CX-1100-240
Description
RG58C SMA(M) - SMA(M) 20'
DataSheet
R-CX-1100-240 PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:240.0" (6.1m) 20.0'
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:1 GHz
Color:Black
Features:Shielded
Operating Temperature:-40°C ~ 80°C