Q-37065000D.25M
Description
SMA-RP/10/23-SP LMR19 0.25M
DataSheet
Q-37065000D.25M PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:9.843" (250.00mm)
Cable Type:LMR 195
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz