Q-2Z0090008108I
Description
SMA-SJ/BNC-SJ RG58 108I
DataSheet
Q-2Z0090008108I PDF
Style:BNC to SMA
1st Connector:BNC Jack
2nd Connector:SMA Jack
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:108.0" (2.7m) 9.0'
Cable Type:RG-58
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:1 GHz