FMA28-S2S2-S24
Description
CBL ASSY SMA M RA-SMA M RA 24"
DataSheet
FMA28-S2S2-S24 PDF
Style:SMA to SMA
1st Connector:SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:SMA Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:24.00" (609.60mm)
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:18 GHz
Color:Gray
Features:Shielded
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C