Q-2W04T00050.5M
Description
SMA-SJB/TNC-RP G316 0.5M
DataSheet
Q-2W04T00050.5M PDF
Part Status:Active
Style:SMA to TNC
1st Connector:SMA Jack
2nd Connector:TNC Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:19.69" (500.00mm)
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz
Color:-
Features:Bulkhead, Shielded
Operating Temperature:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
N-TYPE STRAIGHT PLUG TO N-TYPE B
UFL-2LPVHF6-04N2TV-A-35
UFL-2LPVHF6-04N2TV-A-35
CABLE ASSY U.FL PLUG SMT
STRAIGHT SMA PLUG TO STRAIGHT MM
ES2AHE3_A/I
ES2AHE3_A/I
DIODE GEN PURP 50V 2A DO214AA
Q-2W04T00050.5M
Q-2W04T00050.5M
SMA-SJB/TNC-RP G316 0.5M
M63M25 PA
M63M25 PA
REDUCER M63/M25 X1,5
VJ1812A220FNGAJ
VJ1812A220FNGAJ
CAP CER 22PF 1KV C0G/NP0 1812