Q-3A0460001108I
Description
SMA-SP/SMPM-RP G178 108I
DataSheet
Q-3A0460001108I PDF
Part Status:Active
Style:SMA to SMPM
1st Connector:SMPM Plug, Right Angle
2nd Connector:SMA Plug
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:108.0" (2.7m) 9.0'
Cable Type:RG-178
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz