Q-70066000M012I
Description
SMA-SJ/10/23-SP LMR24 12I
DataSheet
Q-70066000M012I PDF
Part Status:Active
Style:RP-SMA to 1.0/2.3
1st Connector:RP-SMA Jack
2nd Connector:1.0/2.3 Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:12.00" (304.80mm)
Cable Type:LMR 240
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:2.5 GHz