415-0082-MM175
Description
CBL ASSY SMA PLUG .141 6.890"
DataSheet
415-0082-MM175 PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:6.890" (175.00mm)
Cable Type:Hand Formable .141
Cable Impedance:-
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:18 GHz