R-CX-1001-48
Description
RG400 SMA(M) - SMAR/A(M) 4'
DataSheet
R-CX-1001-48 PDF
Type Description
Series:R-CX-1001
Style:SMA to SMA
1st Connector:SMA Plug
2nd Contact Gender:Male
Length:48.0" (1.2m) 4.0'
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:12.4 GHz
Color:Tan
Features:Shielded
Operating Temperature:-55°C ~ 165°C