Q-35007000R002M
Description
SMA-RP/BNC-SJB G316D 2M
DataSheet
Q-35007000R002M PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:78.7" (2.0m) 6.6'
Cable Type:RG-316 DS
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:2 GHz