Q-31025000H001M
Description
SMA-SJB/N-SJB G142 1M
DataSheet
Q-31025000H001M PDF
2nd Contact Gender:Female
Length:39.4" (1.0m) 3.3'
Cable Type:RG-142
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:11 GHz