135103-02-M0.50
Description
CBL ASSY SMA PLUG RG174 19.69"
DataSheet
135103-02-M0.50 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:SMA Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:19.69" (500.00mm)
Cable Type:RG-174
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz