Q-2W03L00050.5M
Description
SMA-SJB/SMB-SJ G316 0.5M
DataSheet
Q-2W03L00050.5M PDF
1st Connector:SMA Jack
2nd Connector:SMB Jack
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:19.69" (500.00mm)
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz