Q-3100F000H048I
Description
SMA-SJB/BNC-RP G142 48I
DataSheet
Q-3100F000H048I PDF
Style:BNC to SMA
1st Connector:BNC Plug, Right Angle
2nd Connector:SMA Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:RG-142
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:4 GHz