175101-R2-11.00
Description
CBL ASSY N TYPE PLUG .141 11"
DataSheet
175101-R2-11.00 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
2nd Contact Gender:Male
Length:11.000" (279.40mm)
Cable Type:Hand Formable .141
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms