CB1.37-2IPX-5IN
Description
CBL ASSY IPX MHF1 PLG-PLG 5"
DataSheet
CB1.37-2IPX-5IN PDF
2nd Contact Gender:Female
Length:5.000" (127.00mm)
Cable Type:1.37mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz
Color:Blue
Features:Shielded
Operating Temperature:-40°C ~ 90°C