Q-2W00Q0005003I
Description
SMA-SJB/HDBNC-SJ G316 3I
DataSheet
Q-2W00Q0005003I PDF
Part Status:Active
Style:HD-BNC to SMA
1st Connector:HD-BNC Jack
2nd Connector:SMA Jack
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:3.000" (76.20mm)
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz