Q-2P03M0005003M
Description
SMA-RJB/SMB-SJB G316 3M
DataSheet
Q-2P03M0005003M PDF
1st Connector:SMA Jack, Right Angle
2nd Connector:SMB Jack
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:118.1" (3.0m) 9.8'
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz