Q-3F025000H060I
Description
SMA-SP/N-SJB G142 60I
DataSheet
Q-3F025000H060I PDF
Part Status:Active
Style:SMA to N-Type
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:N-Type Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type:RG-142
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:11 GHz