Q-35007000R012I
Description
SMA-RP/BNC-SJB G316D 12I
DataSheet
Q-35007000R012I PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:12.00" (304.80mm)
Cable Type:RG-316 DS
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:2 GHz