Q-2W05E0005108I
Description
SMA-SJB/FKRAZ-SJ G316 108I
DataSheet
Q-2W05E0005108I PDF
Part Status:Active
Style:SMA to Fakra III
1st Connector:SMA Jack
2nd Connector:Fakra III (Gen 3.0) Jack
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:108.0" (2.7m) 9.0'
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz