Q-3403M0005009I
Description
SMA-RP/SMB-SJB G316 9I
DataSheet
Q-3403M0005009I PDF
1st Connector:SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:SMB Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:9.000" (228.60mm)
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz