Q-710200005108I
Description
SMA-SJ/N-SJ G316 108I
DataSheet
Q-710200005108I PDF
1st Connector:RP-SMA Jack
2nd Connector:N-Type Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:108.0" (2.7m) 9.0'
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz