Q-30023000D012I
Manufacturer
Amphenol
VIGOR # :
Description
SMA-SJB/N-SJB LMR19 12I
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
Q-30023000D012I PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Style:SMA to N-Type
1st Connector:SMA Jack
2nd Connector:N-Type Jack
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:12.00" (304.80mm)
Cable Type:LMR 195
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz