Q-3802J000H084I
Description
SMA-RP/N-SP G142 84I
DataSheet
Q-3802J000H084I PDF
1st Connector:SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:N-Type Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:84.0" (2.1m) 7.0'
Cable Type:RG-142
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:11 GHz