73072-VV-12
Description
CBL ASSY SMB JACK RG179B 12"
DataSheet
73072-VV-12 PDF
Package:Bag
Part Status:Obsolete
Style:SMB to SMB
1st Connector:SMB Jack
2nd Connector:SMB Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:12.00" (304.80mm)
Cable Type:RG-179B
Cable Impedance:75 Ohms
Connector Impedance:-
Overall Impedance:75 Ohms
Frequency - Max:2 GHz
Color:Copper
Features:-
Operating Temperature:-65°C ~ 165°C