Q-3501V000R024I
Description
SMA-RP/N-SJ G316D 24I
DataSheet
Q-3501V000R024I PDF
Part Status:Active
Style:SMA to N-Type
1st Connector:SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:N-Type Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:24.00" (609.60mm)
Cable Type:RG-316 DS
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz