415-0029-MM750
Description
CBL ASSY SMA PLUG RG316 29.53"
DataSheet
415-0029-MM750 PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:29.53" (750.00mm)
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:12.4 GHz