73073-BB-36
Description
CBL ASSY SMB JACK RG316 36"
DataSheet
73073-BB-36 PDF
Part Status:Active
Style:SMB to SMB
1st Connector:SMB Jack, Right Angle
2nd Connector:SMB Jack, Right Angle
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:36.00" (914.40mm)
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz
Color:Copper
Features:Shielded
Operating Temperature:-65°C ~ 165°C