Q-2Y0550008048I
Description
SMA-SJB/TNC-SP RG58 48I
DataSheet
Q-2Y0550008048I PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:RG-58
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:1 GHz