R-CX-1002-24
Description
RG400 SMAR/A(M) - SMAR/A(M) 2'
DataSheet
R-CX-1002-24 PDF
Type Description
Series:R-CX-1002
Style:SMA to SMA
1st Connector:SMA Plug, Right Angle
2nd Contact Gender:Male
Length:24.00" (609.60mm)
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:12.4 GHz
Color:Tan
Features:Shielded
Operating Temperature:-55°C ~ 165°C