Q-3F03F000H048I
Manufacturer
Amphenol
VIGOR # :
Description
SMA-SP/SMA-SP G142 48I
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
Q-3F03F000H048I PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Style:SMA to SMA
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:SMA Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:RG-142
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:12.4 GHz