
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Style: | SMA to SMA |
| 1st Connector: | SMA Plug |
| 2nd Connector: | SMA Plug |
| 1st Contact Gender: | Male |
| 2nd Contact Gender: | Male |
| Length: | 36.00" (914.40mm) |
| Cable Type: | RG-316 |
| Cable Impedance: | 50 Ohms |
| Connector Impedance: | - |
| Overall Impedance: | 50 Ohms |
| Frequency - Max: | 4 GHz |
| Color: | Copper |
| Features: | Shielded |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 165°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 73083-BB-36 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
BNC-SP/SMB-RJ G316 9I
BNC-RP/HDBNC-SP G174 0.75M
N-SJ/SMA-SP G142 0.25M
RES 2.21 OHM 3W 1% WW AXIAL
CAP CER 60PF 50V C0G/NP0 0603
CBL ASSY SMA PLUG RG316 36"
FIXED IND 330NH 5A 13 MOHM SMD