
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Style: | SMB to SMB |
| 1st Connector: | SMB Jack, Right Angle |
| 2nd Connector: | SMB Jack, Right Angle |
| 1st Contact Gender: | Male |
| 2nd Contact Gender: | Male |
| Length: | 24.00" (609.60mm) |
| Cable Type: | RG-316 |
| Cable Impedance: | 50 Ohms |
| Connector Impedance: | - |
| Overall Impedance: | 50 Ohms |
| Frequency - Max: | 3 GHz |
| Color: | Copper |
| Features: | Shielded |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 165°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 73073-BB-24 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
N-RP/SMA-SJ G174 36I
BNC-SJB/N-SJ G142 72I
BNC-RP/SMA-SJ RG58 1M
CAP CER 10PF 50V 0805 EPOXY
CBL ASSY SMB JACK RG316 24"