
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | U.FL |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Style: | U.FL (UMCC) to U.FL (UMCC) |
| 1st Connector: | U.FL (UMCC) Plug, Right Angle |
| 2nd Connector: | U.FL (UMCC) Plug, Right Angle |
| 1st Contact Gender: | Female |
| 2nd Contact Gender: | Female |
| Length: | 19.69" (500.00mm) |
| Cable Type: | 0.81mm OD Coaxial Cable |
| Cable Impedance: | - |
| Connector Impedance: | - |
| Overall Impedance: | 50 Ohms |
| Frequency - Max: | 6 GHz |
| Color: | White |
| Features: | Shielded |
| Operating Temperature: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of U.FL-2LP-04N1-A-(500) is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
BNC-SJ/HDBNC-SP BLD485R 6I
BNC-RP/FKRAZ-SP G174 9I
BNC-SJB/BNC-SP G178 48I
RES SMD 909 OHM 1% 1/4W 1206
MEMS OSC XO 4.9152MHZ CMOS SMD
HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T412
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 19.69"