
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Style: | MMCX to MMCX |
| 1st Connector: | MMCX Plug |
| 2nd Connector: | MMCX Plug |
| 1st Contact Gender: | Male |
| 2nd Contact Gender: | Male |
| Length: | 12.00" (304.80mm) |
| Cable Type: | RG-178B |
| Cable Impedance: | 50 Ohms |
| Connector Impedance: | - |
| Overall Impedance: | 50 Ohms |
| Frequency - Max: | 3 GHz |
| Color: | Copper |
| Features: | Shielded |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 73077-UU-12 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
N-RP/MCX-RP G142 9I
BNC-SP/SMB-SJB RG58 12I
BNC-SJB/MMCX-SJ G178 36I
RES 9.09 OHM 5W 0.5% WW AXIAL
CBL ASSY MMCX PLUG RG178B 12"
ERC-55 100 1% T-1 RNR55K1000FS R
PMI .250" LED 120V TAB CLEAR GRE